telegram

ارگ تبریز

ارگ تبریز ارگ تبریز

تاریخچه کارخانه فولاد ارگ تبریز

کارخانه فولاد ارگ تبریز در سال 1386 در اداره املاک تبریز به شمارۀ 21629 به ثبت رسید و بعد از انجام کارهای لازم جهت هم سطح سازی و آماده سازی زمین به منظور ایجاد سوله و خط تولید، در سال 1388 مراحل نصب و راه اندازی خط تولید را به انجام رسانید. بعد از تکمیل خط تولید، ریخته گری چدن و چدن نشکن (داکتیل) در اواخر سال 1388 بعد از دریافت پروانه تولید چدن و داکتیل، تولید آزمایشی محصولات فولادی را شروع کرد. 

 

توسعۀ کارخانه فولاد ارگ تبریز

کارخانه فولاد ارگ تبریز جهت بهبود بخشیدن به سطح تولید میلگرد استاندارد، بهبود اشتغال زایی، ذوب فولاد و ایجاد خط نورد،

در سال 1389 خط تولید شمش فولادی در اندازۀ 125 × 125 میلی متر را راه اندازی کرد. تهیۀ ماشین آلات خط نورد از کشور ترکیه منجر به آزمایش شمش فولاد شد تا مراحل نصب و راه اندازی خط نورد همراه با تولید آزمایشی شمش فولاد پیش برود. تولید میلگرد از سال 1391 به بهره برداری رسید تا با رعایت اصول استاندارد در بازارهای داخلی و بین المللی به رقابت بپردازند و کیفیت تولید ملی را ارتقاء بخشند. در حال حاضر شرکت فولاد ارگ تبریز در حال توسعه کارخانه خط نورد و افزایش میزان تولید سالانه خود در انواع اندازه های میلگرد است تا مصرف داخلی و حتی در صورت امکان صادرات به آسیای میانه و کشورهای اسلامی را نیز تأمین کند.

 

محصولات تولیدی کارخانه فولاد ارگ

مجتمع فولاد ارگ تبریز به عنوان عضو کوچکی از بدنه صنعت فولاد کشور، کیفیت و امنیت بالای محصول و جلب رضایت مشتری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و با استعانت از درگاه باریتعالی و بهره گیری از نیروهای متخصص، مجرب و دانشگاهی سعی دارد در مسیر ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات خود گام بردارد. کارخانه فولاد ارگ در راستای تأمین میلگرد کشور محصولات تولیدی خود را به بازار عرضه می نماید. بخشی از محصولات این کارخانه برای صادارت و بخش دیگر به بازار عرضه می شود. میلگرد تولیدی این کارخانه، میلگرد آجدار استاندارد A3 است که در سایزهای 10 تا 25 میلی متر عرضه می شوند.

 

نحوۀ شناسایی میلگرد ارگ تبریز

برخی از کارخانجات تولید محصولات فولادی، بر روی محصولات و کالای تولیدی حروف و علامت اختصاری حک می نمایند. کارخانه فولاد ارگ تبریز نیز از این قاعده مستثنی نیست و علامت اختصاری فولاد ارگ تبریز کلمۀ FAT  است که بر روی میلگرد حک شده و محصولات این کارخانه را از سایر کارخانه ها متمایز می کند.

 

مزایای کارخانه فولاد ارگ

1-هزینۀ مناسب محصولات: هزینۀ محصولات این کارخانه با کیفیت مطلوب، رعایت استاندارد، و قیمت میلگرد ارگ جزو مناسب ترین قیمت موجود در بازار می باشد.

2-مشتری مداری: شرکت فولاد تبریز هر گونه مشکلی که مشتریان با آن مواجه شوند را رفع می کند از این رو تنها کافیست با تلفن تماس دفتر مرکزی تماس گرفته شود تا کارشناسان پشتیبانی فولاد ارگ به مشکلات پیش آمده رسیدگی نمایند. این کارخانه با بهره گیری از نیروهای متخصص، مجرب و دانشگاهی سعی داشته تا در مسیر ارتقا کمی و کیفی محصولات خود قدم بردارد و هدف از این مهم، دستیابی به رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان فولاد ارگ تبریز بوده است.

3-کیفیت بالای محصولات: در تولید محصولات کارخانه ارگ تبریز نه تنها از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود، بلکه با انجام آزمایشات فنی، کیفیت  مرغوب بودن محصولات با توجه به استانداردهای بین المللی بررسی می شود.

4-تجهیزات آزمایشگاهی به روز: کارخانه میلگرد ارگ تبریز با استفاده از به روزترین فناوری ها و تجهیزات که از کشور ترکیه تهیه شده است، به ارتقاء سطح کیفی کارخانه و بهبود تولید ملی کمک کرده است. هدف این کارخانه ارتقا سطح کیفیت تولید ملی بوده است، از این رو استفاده از به روزترین تجهیزات آزمایشگاهی و مواد اولیه را در اولویت کار خود قرار داده است.

 

آدرس کارخانه فولاد ارگ

آدرس کارخانه فولاد ارگ در تبریز، جادۀ صوفیان، شهرک سرمایه گذاران خارجی، خیابان آسیای 2، اوپک غربی قرار دارد و آدرس دفتر مرکزی کارخانه فولاد ارگ به آدرس تبریز، اول دیزل آباد، طبقه دوم واقع شده است.

 

لیست قیمت میلگرد ارگ تبریز و قیمت روز میلگرد ارگ تبریز به صورت روزانه در همین صفحه ارائه می گردد تا بازدید کنندگان بتوانند قیمت میلگرد ارگ را مشاهده نموده و اقدام به خرید نمایند. همچنین برای مشاهدۀ جدول وزن میلگرد ارگ تبریز می توان به صفحه جدول وزنی محصولات میلگرد مراجعه نمود. برای مشاهدۀ نمودار قیمت و مقایسه قیمت میلگرد ارگ تبریز امروز می توانید به صفحه آرشیو قیمت میلگرد مراجعه نمائید. همچنین برای کسب مشاوره و دریافت اطلاعات لازم از کارشناسان فروش آسرون در مورد خرید میلگرد ارگ می توانید با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید.

محصولات ارگ تبریز

محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
مقایسه قیمت و خرید انواع (میلگرد آجدار)
نوع میلگرد آجدار نام محصولتولیدکنندهسایزاستانداردوزنحالتطول ( متر ) قیمت کارخانه
میلگرد آجدارمیلگرد 12 ارگ A3ارگ تبریز 12A310/5کیلوگرم12۴,۲۰۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 14 ارگ A3ارگ تبریز 14A314کیلوگرم12۴,۱۴۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 16 ارگ A3ارگ تبریز 16A318کیلوگرم12۴,۱۲۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 18 ارگ A3ارگ تبریز 18A323کیلوگرم12۴,۱۲۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 20 ارگ A3ارگ تبریز 20A329کیلوگرم12۴,۱۲۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 22 ارگ A3ارگ تبریز 22A335کیلوگرم12۴,۱۲۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 25 ارگ A3ارگ تبریز 25A348/5کیلوگرم12۴,۱۲۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 28 ارگ A3ارگ تبریز 28A357/5کیلوگرم12لطفا تماس بگیرید

دیگر بخش های سایت

ساعت کاری: ( شـنـبـه تا چـهـارشـنـبـه 8 الـی 19 و پـنـجـشنبه 8 الـی 13:30 )

مــیـزبـان صـدای گـرمـتـان هـسـتـیـم ...  021-43000023

منو