telegram

فولاد بافق یزد

فولاد بافق یزد فولاد بافق یزد

تاریخچۀ کارخانه فولاد بافق یزد

شرکت مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق، فعالیت خود را از سال 1390 در زمینۀ تولید انواع میلگردهای فولادی آغاز نمود. از مزیت‌ های این شرکت می توان به مجاورت آن با معدن سنگ آهن مرکزی ایران که «بهشت معادن ایران» نیز نام دارد اشاره نمود. از دیگر مزایای کارخانه آهن و فولاد بافق، موقعیت جغرافیایی مناسب آن است که در مرکزیت کشور واقع شده و دسترسی آن را به تمام نقاط کشور و همین طور با جادۀ ترانزیت و شبکۀ ریلی آسان کرده است. این شرکت در تولید فولاد به نام است و پنج کارخانه اصلی راه اندازی نموده است که عبارتند از:

1-کارخانه گُندُله سازی با ظرفیت سالانه 5 میلیون تن

2-کارخانه احیاء مستقیم با ظرفیت سالانه 1 میلیون تن

3-کارخانه ذوب و ریخته گری با ظرفیت سالانه 1 میلیون تن

4-کارخانه نورد میلگرد با ظرفیت سالانه 550 هزار تن

5-کارخانه نورد مقاطع با ظرفیت سالانه 550 هزار تن

 

کارخانه فولاد بافق با استفاده از بازیافت قُراضه در فرآیند فولادسازی در جهت فعالیت های زیست محیطی نیز کوشا بوده است. همچنین در جهت کاهش آلودگی های آب، هوا، خاک و به حداقل رساندن مصرف اولیه تلاش کرده است.

 

محصولات کارخانه فولاد بافق

مجتمع فولاد بافق در تولیدات خط نورد از شمش های مرغوب با درصد آلیاژ بالا استفاده می کند. همچنین با نظارت بر فرآیند تولید و با بهره گیری از ساختار شیمیایی و مکانیکی یکنواخت و مطلوب، موفق به اخذ استاندارد ملی ایران ISIR3132 شده و با تولیدکنندگان بین المللی رقابت می کند. از ویژگی های محصولات نورد میلگرد بافق می توان به موارد روبرو اشاره کرد: رژیم حرارتی یکنواخت با استفاده از کوره پیشگرم، حرارت دهی شمش 130 و 150 با کمترین مقدار اکسیداسیون و بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا در تولید محصول با ابعاد و تلرانس استاندارد. این کارخانه تست های مکانیکی مانند کشش، خمش و بازخمش را توسط دستگاه یونیورسال همراه با سنسور اکستنسومتر و سایر دستگاه های به روز دنیا انجام می دهد

برخی از محصولات این کارخانه شامل میلگرد گرید با استاندارد A3 از سایز 8 تا 32 است. میلگرد ذکر شده دارای آج جناقی است، تنش تسلیمی آن 4 هزار کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی آن 6 هزار کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. این میلگرد با تغییر شکل نسبی پلاستیک 16 درصد، برای عملیات سیویل صنعتی و ساختمانی بسیار مناسب است. در کل میلگردهای ساده، میلگردهای  آجدار مارپیچ، میلگردهای آجدار جناقی و میلگردهای آجدار مرکب از انواع تولیدات کارخانه بافق یزد است. در تولید این محصولات از ترکیبات شیمیایی کربن، سیلیسیم، منگنز، فسفر و گوگرد استفاد می شود. میلگردهای سایز 12، 14، 16، 18 و 32 به صورت تک شاخه و دو شاخه تولید می شوند.

شناسایی میلگرد فولاد بافق

برای شناسایی محصولات فولاد بافق دو راه وجود دارد. ابتدا می توانید پلاک مشخصات متصل به هر بسته که در انتهای میلگردها قرار گرفته شده است را ملاحظه نمایید. همچنین اسم کارخانه فولاد بافق روی تمامی شاخه ها حک شده است که تشخیص محصولات بافق را از سایر کارخانه ها ساده می کند.

مزایای کارخانه فولاد بافق یزد 

هزینه مناسب: هزینه محصولات این کارخانه به دلیل موقعیت جغرافیای مناسب آن و قرارگیری در مسیر ترانزیت و حمل و نقل ریلی بسیار مناسب است.

مشتری مداری: طول سفارش این کارخانه با توجه به نیاز مشتریان تولید می شود و در مورد شرایط پرداخت و تحویل کالا رضایتمندی مشتری را جلب خواهند کرد.

بسته بندی مناسب: کارخانه فولاد بافق یزد انتقال بسته های میلگرد را از طریق مگنت انجام می دهد تا در میلگردها تنش ایجاد نشود. همچنین بسته بندی های 2 تنی در 6 نقطه توسط مفتول فولادی بسته می شوند.

کیفیت بالا: در تولید محصولات این کارخانه از شمش مرغوب با خاصیت شیمیایی و مکانیکی مطلوب استفاده می شود و از لحاظ کیفیت با تولیدکنندگان بین المللی رقابت می کند. همچنین میلگردهای سایز 8 و 10 بدون استفاده استفاده از کلاف و به صورت شاخه تولید می شوند.

تجهیزات آزمایشگاهی به روز: با استفاده از به روزترین تکنولوژی ها و تجهیزات مانند دستگاه کوانتومتر ساخت کمپانی اسپکترو آلمان که دارای قابلیت آنالیز شیمیایی گریدهای فولادی است، به ارتقاء سطح کیفی کارخانه کمک کرده است.

آدرس دفتر مرکزی فولاد بافق یزد

دفتر مرکز کارخانه بافق یزد در تهران, خیابان وزرا، روبروی پارک ساعی، نبش کوچه 17، پلاک 26 و کارخانه آن در یزد، بافق، جنب سنگ آهن چغارت واقع شده است.

 

گفتنی است تمامی محصولات این شرکت در وبسایت آسرون با نازل‌ترین قیمت عرضه می‌شود. تعرفه میلگردهای آج دار کارخانه بافق یزد به صورت روزانه در همین صفحه قرار می گیرد تا با شفافیت مالی، مشتریان را در جهت خرید آسان یاری کند. همچنین برای اطلاع از وزن میلگرد آجدار فولاد بافق می توانید به صفحه جدول وزنی محصولات میلگرد مراجعه نمایید. جهت مشاور و خرید میلگردهای باق یزد با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آسرون اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

محصولات فولاد بافق یزد

محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
مقایسه قیمت و خرید انواع (میلگرد آجدار)
نوع میلگرد آجدار نام محصولتولیدکنندهسایزاستانداردوزنحالتطول ( متر ) قیمت کارخانه
میلگرد آجدارمیلگرد 10 بافق A3فولاد بافق یزد10A37/2کیلوگرم12۴,۵۵۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 12 بافق A3فولاد بافق یزد12A310/5کیلوگرم12۴,۴۰۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 14 بافق A3فولاد بافق یزد14A314/4کیلوگرم12۴,۲۰۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 16 بافق A3فولاد بافق یزد16A318/5کیلوگرم12۴,۱۵۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 18 بافق A3فولاد بافق یزد18A324کیلوگرم12۴,۱۵۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 20 بافق A3فولاد بافق یزد20A329/2کیلوگرم12۴,۱۰۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 22 بافق A3فولاد بافق یزد22A332کیلوگرم12۴,۱۰۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 25 بافق A3فولاد بافق یزد25A347کیلوگرم12۴,۱۰۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 28 بافق A3فولاد بافق یزد28A357/5کیلوگرم12۴,۱۰۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 32 بافق A3فولاد بافق یزد32A375/3کیلوگرم12۴,۱۰۰ تومان

دیگر بخش های سایت

ساعت کاری: ( شـنـبـه تا چـهـارشـنـبـه 8 الـی 19 و پـنـجـشنبه 8 الـی 13:30 )

مــیـزبـان صـدای گـرمـتـان هـسـتـیـم ...  021-43000023

منو