telegram

پشم شیشه ایزوران

پشم شیشه ایزوران پشم شیشه ایزوران

پشم شیشه ایزوران را بشناسید

۳۰ سال بعد از اینکه پشم شیشه کشف شد(!) پایش به ایران هم رسید و «کارخانه پشم شیشه ایران» شروع به کار کرد تا عایق‌هایی با نام تجاری «ایزوران» به بازار عرضه کند. البته به این شرکت، ایزوگام هم می‌گویند. ایزوران کارخانه‌اش را با دانش فنی شركت سنت گوبن فرانسه (Saint-Gobain) و اووِنزكورنينگ آمريكا (Owens Corning) در سال 1346 راه انداخت. شرکت‌هایی که هر کدام فعالیت طولانی مدتی در زمینه مصالح ساختمانی و عایق کاری دارند. گوبن بیش از ۴ قرن و اوونز نزدیک به یک قرن.

ایزوران اوایل کار فقط روزانه ۲ تن پشم شیشه تولید می‌کرد که البته بعد از اینکه تجربه کافی کسب کرد و نیاز بازار دستش آمد، ظرفیت را به ۱۰ تن در روز رساند. همه اینها تا سال ۵۰ ادامه داشت تا اینکه داستان کارخانه بُعد جدیدی گرفت و شروع به تولید انواع عایق رطوبتی پیش ساخته کرد. این محصول برای بار اول بود که در ایران تولید می‌شد. بعد از مدتی به خاطر افزایش تقاضا

برای خرید پشم شیشه (Glass wool)، وسعت فعالیت کارخانه تا شیراز هم رفت و کارخانه جدید با ظرفیت ۳۰ تن در روز در این شهر ساخته شد.

ایزوران در طی سال های مختلف شروع به گسترش کارخانه‌هایش کرد. مثلا کارخانه دیگرش در سال ۸۳ در منطقه صنعتی اشتهارد کرج ساخته شد که شرکتی اروپایی طراحی و ساختش را انجام داده بود. بد نیست بدانید که شرکت پشم شیشه ایران با صادرات به بیش از 8 کشور، عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده کشور در صنعت پشم شیشه را دارد.

 

چه محصولاتی دارد؟

خب حالا می‌رسیم به اینکه ایزوران علاوه بر پشم شیشه معمولی و عایق پیش ساخته، دیگر چه چیزی تولید می‌کند. به طور کلی عایق‌های ساخت این شرکت به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ عايق حرارتی و صوتی و عایق رطوبتی که هر کدام از اینها هم به چند دسته تقسیم می‌شوند؛

1-عایق حرارتی و صوتی (Thermal Insulation - Soundproofing)

2-پشم شیشه رولی یا پتویی (Glass wool batt)

3-پانل نیمه سخت پشم شیشه

4-پانل سخت پشم شیشه

5-پشم شیشه سفید بدون رزین با توری سیمی

6-پشم شیشه سفید بدون رزین فله

7-عایق لوله پیش ساخته (Fiberglass Pipe Insulation)

8-عايق رطوبتی (Waterproofing)

9-ایزوگام ساده، فویل دار، ماسه‌ايی و سنگ ريزه‌ايی

10-ایزوگام تک لایهای ترموباندی و پلی استر دوختی

11-ایزوشینگل

12-بیتومن ژئوممبرین (BGM)

14-ايزوپاستا (پرایمر آبی)

15-ایزوفوندو (پرایمر بنزینی)

 

چه کاربردهایی دارد؟

پشم شیشه رولی یا پتویی که از پشم شیشه با الیاف ظریف ساخته شده و با رزین به هم چسبیده شده است، با روکش کاغذ آلومینیوم و توری نخ شیشه کاغذ کرافت و همینطور بدون آن، در بازار عرضه می‌شود که بیشتر برای عایق کاری سوله‌ها، بدنه مخازن بزرگ، لوله‌های قطور صنعتی و در صنعت ساختمان برای عایق کاری دیوار و سقف ساختمان به‌کار می‌رود. 

پشم شیشه 1 اینچ و پشم شیشه 2 اینچ ایزوران، بیشترین متقاضی را دارند. پشم شیشه آنقدر سبک و شکل‌پذیر است که به راحتی می‌توانید آن را شکل دهید یا جابه‌جایش کنید. از نظر استانداردها هم خیالتان راحت، آنقدر گواهینامه از اروپا و استانداردهای ایزو در سایت شرکت وجود دارد که خیال مشتری را برای انتخاب محصولات این شرکت راحت می‌کند.

 

پشم شیشه ایزوران چند؟!

قیمت پشم شیشه بر مبنای نوع روکش، کیفیت پشم شیشه، ضخامت و دانسیته یا تراکم پشم شیشه در هر مترمکعب متفاوت است. حالا برای اینکه ببینید نیازتان چیست و کدام محصول مناسب کار شماست، با آسرون تماس بگیرید. نه تنها مشاوره‌ای کامل و جامع می‌گیرید، بلکه برای قیمت‌ها هم حسابی با شما راه می‌آییم... شماره تماس: 43000023-021

محصولات پشم شیشه ایزوران

محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
مقایسه قیمت و خرید انواع (پشم شیشه)
نوع پشم شیشه نام محصولتولیدکنندهضخامتعرضحالت قیمت کارخانه
پشم شیشهپشم شیشه 1 اینچ - دانسیته 10 ایران (ایزوران)شرکت پشم شیشه ایران (ایزوران)1 اینچ1/2مترمربعلطفا تماس بگیرید
پشم شیشهپشم شیشه 2 اینچ - دانسیته 10 ایران (ایزوران)شرکت پشم شیشه ایران (ایزوران)2 اینچ1/2مترمربع۵,۹۰۰ تومان

دیگر بخش های سایت

ساعت کاری: ( شـنـبـه تا چـهـارشـنـبـه 8 الـی 19 و پـنـجـشنبه 8 الـی 13:30 )

مــیـزبـان صـدای گـرمـتـان هـسـتـیـم ...  021-43000023

منو