دسترسی سریع
تحلیل جامع بازار تیرآهن
0نظرات
چاپ صفحه 1399/12/03 آخرین بروز رسانی: 1399/12/03

تحلیل جامع بازار تیرآهن

تحلیل جامع بازار تیرآهن
مسعود تاجیک
نام نویسنده: مسعود تاجیک

 

تیرآهن یک مقطع فولادی مهم و حیاتی در ساختمان سازی و به ویژه در سازه های فلزی است. انتخاب تیرآهن مناسب و با کیفیت می تواند تاثیر زیادی بر افزایش عمر ساختمان شما داشته باشد و مقاومت آن را در برابر زلزله بالا ببرد. تمامی این عوامل اهمیت کسب اطلاعات کامل در مورد این مقطع فولادی پیش از خرید آن را مشخص می کند.

با مطالعه یک راهنمای خرید تیرآهن، می توان به اطلاعات فنی مورد نیاز مانند انواع تیرآهن، استانداردهای ساخت و ... دست پیدا کرد. در مورد قیمت تیرآهن نیز می توان با مطالعه تحلیل بازار تیرآهن  به عوامل موثر بر بازار تیرآهن مثل قیمت آهن، پی برد.

خلاصه برخی از تحلیل ها را می توانید در زیر بخوانید:

 

تحلیل تغییرات قیمت تیرآهن در بهمن 99

همانطور که تحلیل بهمن ماه قیمت تیرآهن نشان می دهد، قیمت این مقطع فولادی در ابتدای این ماه دارای ثباتی نسبی بود. در اواسط ماه با مشخص شدن رویکرد دولت جدید آمریکا در قبال برجام و رفع تحریم و از بین رفتن جو مثبت اولیه، قیمت ارز دچار نوسان شد و به دنبال آن قیمت مقاطع فولادی نیز با افزایش و نوسان همراه بود. همچنین تغییرات شیوه نامه فولادی و کاهش قیمت مقاطع فولادی پایه، بازار آهن آلات را از رکود خارج کرد. گزارش وضعیت بازار آهن از 25 تا 30 بهمن 99، این نکات را تایید می کند.

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی : telegram twitter linkedin google+ facebook pintress

دیدگاه شما