افت یک میلیون و 488 هزار واحدی بازار سهام فولاد

اخبار تاریخ انتشار : 27 شهریور ماه 1400
اخبار آخرین بروزرسانی : 27 شهریور ماه 1400
افت یک میلیون و 488 هزار واحدی بازار سهام فولاد

 

به گزارش آسرون، بازار سهام در هفته گذشته، افت 1 میلیون و 488 هزار واحدی داشت. این موضوع نشان دهنده روند نا متعادل و منفی گروه های کوچک بازار است.

حمید رضا عظیمیان، مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان در رابطه با افت سهام فولاد گفت: «بخش عمده تولیدات شرکت فولاد مبارکه به دست مصرف کننده نهایی می رسد و تلاش ما بر این است بازار دچار آشفتگی نشود. شرکت فولاد مبارکه نزدیک به ۱۷ هزار میلیارد تومان اعتبار در اختیار مشتریان قرار داده است؛ به این معنا که با فروش اعتباری و گشایش LC داخلی توسط بانک ها به مدت سه ماه، این امکان را برای تولیدکنندگان فراهم کردیم که کالا را از ما خریداری کرده و به محصولات نهایی بدل کنند و بفروشند و سود ببرند و این افتخاری برای شرکت فولاد مبارکه است که در حمایت از صنایع کشور این اعتبار را برای مشتریان برقرار کرده است تا چرخ صنایع بچرخد.»

مدیرعامل فملی نیز در این باره اظهار نظر کرد و گفت: «تحولی عظیم در منطقه ورزقان در پیش است.» سعدمحمدی این مطلب را در مراسم امضای قرارداد «احداث کارخانه تولید کاتد مس در مجتمع مس سونگون» با قرارگاه خاتم الانبیا بیان کرد و گفت: «میزان ذخایر مس سونگون در دو سالی که اکتشافات صورت گرفته، حدود ۵۲۳ میلیون تن و با ذخیره نیم درصد ارتقا پیدا کرده است. اکتشافات به صورت علمی و بر اساس دستاوردهای روز دنیا با استفاده از سیستم های هوشمند ابرالکترونیکی است و شرکت مس این تکنیک را برای اکتشافات در اقصی نقاط کشور به کار می برد.»
 

ارسال نظر جدید