خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع شد!

اخبار تاریخ انتشار : 18 مهر ماه 1400
اخبار آخرین بروزرسانی : 18 مهر ماه 1400
خرید و فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع شد!

 

به گزارش آسرون و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، تعدادی از مشاورین املاک فعال در سطح شهرستان‌ها اقدام به خریدوفروش غیرقانونی امتیاز طرح اقدام ملی مسکن می‌کنند؛ این خبر بر اساس گزارش‌های دریافتی از مردم و مراجع نظارتی منتشرشده است که این امر با توجه به ناآگاهی برخی خریداران امتیازها و نیز عدم انجام فرآیند انتخاب واحد و انعقاد قرارداد واگذاری منجر به سوءاستفاده و تضییع حقوق خریداران امتیازها و درنهایت درگیری پروژه‌ها با پرونده‌های حقوقی و قضایی ناشی از این تخلفات و جرائم خواهد شد. 

به همین علت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی برای اطلاع‌رسانی در مورد عواقب این اقدام اطلاعیه‌ای صادر کرد و گفت:

«به اطلاع می‌رساند هرگونه خریدوفروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن و سایر طرح‌های حمایتی تأمین مسکن وزارت راه و شهرسازی از طریق ثبت‌نام کنندگان در طرح‌ها، مشاورین املاک، افراد و طرق مختلف ممنوع بوده و می‌تواند منجر به ابطال ثبت‌نام اولیه و حذف از طرح‌ها و پروژه‌ها شود.
ازاین‌رو ضمن تأکید بر خودداری از هرگونه خریدوفروش امتیاز، اعلام می‌شود که وزارت راه و شهرسازی هیچ‌گونه مسئولیت و پاسخگویی در برابر فروشندگان و خریداران امتیازها ندارد.»
 

مهسا زرینی
- نویسنده
من مهسا هستم، محتوا نویس شرکت آسرون. از دوران مدرسه علاقه زیادی به داستان‌ داشتم؛ تا اینکه تصمیم گرفتم شغلم به نویسندگی مرتبط باشه. اگر دوست دارید راجب من بیشتر بدونید، صفحه لینکدین من رو دنبال کنید.
ارسال نظر جدید