دست و دل فولاد مبارکه به معامله در بورس نمی رود

اخبار تاریخ انتشار : 4 دی ماه 1400
اخبار آخرین بروزرسانی : 4 دی ماه 1400
دست و دل فولاد مبارکه به معامله در بورس نمی رود

 

فولادمبارکه در این هفته برخلاف تمام تصورات خریداران فولادی در بورس کالا عمل کرد؛ چراکه قرار بود مجوز ۳۵ درصدی فروش این فولادساز در بورس کالا نیز بنا به خواسته این شرکت فولادسازی به بورس کالا منتقل شود تا این شرکت تمام عرضه‌ها را در رینگ معاملات بازار نقره‌ای به متقاضیان به فروش برساند.

حال زمانی که به معاملات این فولادی نگاه می‌کنیم، علامت تعجب تنها برای همه دنبال کنندگان این شرکت فولادی روشن می‌شود، زیرا نه تنها تمام عرضه‌ها به رینگ معاملات نیامد بلکه خبری از بسیاری محصولات مانند «ورق گالوانیزه»، «ورق گالوانیزه لوازم خانگی»، «ورق سرد خودرو»، «ورق سرد لوازم خانگی» و «تختال SM» که در هفته‌های گذشته از این شرکت در بورس کالا عرضه می‌شد هم خبری نبود.

با نگاهی به جزئیات فروش این شرکت فولادی می‌توان دریافت که فولادساز اصفهانی با ورق گرم خودرو گام به رینگ معاملات بازارسرمایه گذاشت و ۳۹۹ میلیارد و ۸۳۴ میلیون تومان درآمدزایی را هم کسب کرد.

لازم به ذکر است که تمام عرضه‌های این فولادساز در این بخش، یعنی ۲۰ هزارتن از این کالا تماما از سوی مشتریان خریداری شد تا بهانه‌ای مانند نبود مشتری هم به دست این فولادساز ندهند.

مهسا زرینی
- نویسنده
من مهسا هستم، محتوا نویس شرکت آسرون. از دوران مدرسه علاقه زیادی به داستان‌ داشتم؛ تا اینکه تصمیم گرفتم شغلم به نویسندگی مرتبط باشه. اگر دوست دارید راجب من بیشتر بدونید، صفحه لینکدین من رو دنبال کنید.
ارسال نظر جدید