شیوه های پرداخت و ارسال

 

روش های پرداخت

با توجه به تأثیر مستقیم وزن بار بر هزینه نهایی هر فاکتور، پرداخت ها به صورت دو مرحله ای انجام می شود. پس از ثبت سفارش و هماهنگی با کارشناسان فروش آسرون، پرداخت اول که شامل قیمت بار با وزن میانگین می باشد، پس از تأیید سفارش و مشخص شدن وزن دقیق بار (در صورت درخواست، مشتری یا نماینده آن می تواند این مرحله را کنترل کند) مبلغ نهایی در پنل کاربر قرار می گیرد و پس از تسویه کامل مبلغ فاکتور بار در محل پروژه مشتری تخلیه می شود.

 

پرداخت مبلغ فاکتور می تواند به روش های زیر باشد:

1- پرداخت اینترنتی

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی آسرون می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند که مستلزم وارد کردن دقیق اطلاعات کارت و رمز دوم کارت می باشد. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود. همچنین سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، باید پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر به همراه داشته باشد.

 

2- پرداخت آفلاین

پرداخت از طریق شماره حساب و یا کارت به کارت، هماهنگی با کارشناسان فروش برای ثبت تصویر و شناسه پرداخت.

 

3- پرداخت در محل

پرداخت در محل برای بارهایی با ارزش زیر سی میلیون ریال و بارهایی که توسط باربری آسرون ارسال می شود امکان پذیر است، پس از ثبت درخواست سفارش به هماهنگی با کارشناسان فروش می رسد. پرداخت در محل با استفاده از دستگاه های کارت خوان سیار (POS) شرکت آسرون و کارت‌های عضو شبکه شتاب صورت می پذیرد.

 

روش های ارسال

با توجه به نوع محصول، وزن بار، محل و انتخاب شهر دریافت بار، روش های ارسال متفاوت می باشد. برای سفارش دهی مستقیم از کارخانه های فولاد می بایست به ضریبی از ظرفیت های 24 تنی (حمل با تریلی) ثبت سفارش انجام شود. اما برای مقادیر بار کمتر از 24 تن می توانید بار خود را به هر میزان سفارش دهید. با توجه به طول و وزن بار می توانید بار خود را از میان ماشین های حمل بار آهن (تریلی، نیسان و ...) انتخاب کنید. همچنین برای احترام به انتخاب مشتری، می توان مسئولیت انتخاب باربری و حمل بار به مشتری واگذار شود.

هزینه ارسال بار طبق استاندارد نرخ رسمی مصوب باربری تعیین می شود و شرکت آسرون مسئولیتی بابت تعیین هزینه حمل ندارد. با این حال آسرون تضمین می کند قیمت های باربری ها مطابق استاندارد بوده و شرکت فقط با باربری های منصف همکاری می کند. هزینه ارسال بار قبل از ارسال توسط کارشناسان آسرون به هماهنگی مشتریان می رسد و در صورت توافق بار ارسال می شود. با توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی و برای بارهایی با طول 12 متر باید اسکورت در نظر گرفته شود.

هزینه ارسال بار مستقیم از کارخانه با توجه به فاصله مبدأ تا مقصد و فرآیند ارسال کارخانه متفاوت است که برای اطلاع دقیق مدت زمان بارگیری و رسیدن بار به مشتری می توانید با آسرون تماس بگیرید. همچنین بارهای انبار تهران به طور میانگین تا دو روز کاری بدست مشتری می رسد.