تولید کنندگان
تاسیس تاسیس: 1385 مکان اصفهان
شرکت مبتکران صبا، یکی از تولیدکنندگان قوطی و پروفیل در نزدیکی شهر اصفهان است که به واسطه دسترسی آسان به ورق فولاد مبارکه، به تولید قوطی و پروفیل با کیفیت می‌پردازد.
تاسیس تاسیس: 1381 مکان اصفهان
ورق‌های شرکت سبا، با ضخامت 12.5-1.5 میلی‌متر و عرض 1560-800 میلی‌متر در انواع ورق‌های تجاری، کششی، کششی عمیق، قابلیت جوشکاری بالا و ساختمانی تولید می‌شوند.
تاسیس تاسیس: 1370 مکان کرمان
درمجموع مجتمع صنایع مس شهید باهنر ورق‌های مسی به‌صورت کویل، تسمه و فویل، لوله‌های مسی به‌صورت شاخه، کویل و پن کیک و مقاطع مسی دیگر به شکل سه‌گوش، چهارگوش، شش‌گوش و میلگرد توپر و توخالی تولید می‌کند.
تاسیس تاسیس: 1380 مکان قزوین
مجتمع فولاد قزوین در اوایل دهه 80 و در نزدیکی شهر قزوین به بهره‌برداری رسید. این شرکت در حال حاضر تنها میلگرد آجدار A2 و A3 تولید می‌کند.
تاسیس تاسیس: 1385 مکان تهران
نبشی فولادی اصلی‌ترین محصول کارخانه فولاد نستا است که معمولاً با نام «نبشی نستا» شناخته می‌شود. کاربرد عمده این محصول ساختمان‌سازی بوده و در سایزهای 30*30 الی 50*50 با ضخامت 2.5 تا 5 میلیمتر با طول 6 متر تولید می‌شود.
تاسیس تاسیس: 1391 مکان تهران
میلگرد آجدار فولاد شمس سپهر در حال حاضر یکی از میلگردهای پرکاربرد است که به‌عنوان یک محصول باکیفیت در بازار آهن و فولاد شناخته‌شده و نسبت به کیفیتش، قیمت مناسبی نیز دارد.
تاسیس تاسیس: 1380 مکان آذربایجان شرقی
گروه صنعتی دُرپاد تولیدکننده ورق گالوانیزه، انواع لوله‌های گالوانیزه، مبلی، صنعتی، آب‌رسانی، انواع میلگرد آجدار و ساده، انواع قوطی‌های ​مربع و مستطیل، انواع پروفیل‌های باز و بسته، گاردریل و مقاطع خاص ازجمله مقاطع بیضوی است.