telegram
شرکت فولاد نستا
شرکت فولاد نستا شرکت فولاد نستا

معرفی شرکت فولاد نستا

شرکت فولاد نستا در سال 1385 باهدف تولید انواع مقاطع فولادی ازجمله نبشی، ناودانی و میلگرد تأسیس شد و در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان معتبر انواع نبشی در ایران است.

 

آدرس کارخانه فولاد نستا

تهران، شهرک صنعتی شمس‌آباد
 

 

قیمت انواع نبشی کارخانه فولاد نستا

قیمت نبشی نستا مانند دیگر مقاطع فولادی به کیفیت محصول، قیمت ارز، قیمت مواد اولیه و ... بستگی دارد. به همین دلیل ممکن است در شرایط مختلف بازار نوساناتی داشته باشد که شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت محصولات کارخانه فولاد نستا به سایت آسرون بخش قیمت نبشی مراجعه فرمایید.

 

انواع نبشی فولاد نستا

نبشی فولادی اصلی‌ترین محصول کارخانه فولاد نستا است که معمولاً با نام «نبشی نستا» شناخته می‌شود. کاربرد عمده این محصول ساختمان‌سازی است و به همین دلیل به آن نبشی ساختمانی فولاد نستا نیز می‌گویند. معمولاً در نقشه‌های ساختمانی نبشی با حرف L نمایش داده می‌شود.

نبشی فولاد  نستا به‌صورت نبشی سبک در سایزهای 30*30*3 الی 50*50*5 تولید می‌شوند که مشخصات آن‌ها با جزئیات در جدول زیر آورده شده است:

 

فهرست انواع نبشی تولیدشده در کارخانه فولاد نستا

نام محصول

سایز (mm)

ضخامت (mm)

طول (m)

نبشی 2.5 فولاد نستا

30*30*2.5

2.5

6

نبشی 2.5 فولاد نستا

40*40*2.5

2.5

6

نبشی 3 فولاد نستا

30*30*3

3

6

نبشی 3 فولاد نستا

40*40*3

3

6

نبشی 3 فولاد نستا

50*50*3

3

6

نبشی 4 فولاد نستا

40*40*4

4

6

نبشی 5 فولاد نستا

50*50*5

5

6

 

 

از دیگر محصولات شرکت نستا می‌توان به نبشی پروفیلی با دو ضلع عمود برهم اشاره کرد.

 

 

استانداردهای نبشی کارخانه فولاد نستا

نبشی‌های فولاد نستا با کم‌ترین خطا و بر طبق استانداردهای ملی و بین‌المللی ISIRI 13968-1، DIN EN 10056-2 و GOST 8510 تولید می‌شوند. در صنعت نبشی، فولاد نستا را به نام Hot Equal Angle Steel  و در بازار به نام «نبشی‌های گرم نورد دیده بال مساوی» نیز می‌شناسند. از نبشی‌های فولاد نستا در ساخت آسانسور، ساخت انواع ستون و خرپا، ساخت فونداسیون ساختمانی و صنعتی، اتصال پل‌ها و ستون‌ها و ساخت انواع سازه‌های فلزی و فضایی استفاده می‌شود.
 

مشخصات نبشی فولاد نستا

اندازه بال و ضخامت نبشی، دو مشخصه اصلی محصولات تولیدشده در شرکت نستا هستند. نبشی‌های فولاد نستا ازلحاظ شکل ظاهری جزو دسته نبشی‌های بال مساوی طبقه‌بندی می‌شوند. نبشی‌های بال مساوی کاربرد بیشتری دارند اما گاهی وقتی نتوان از نبشی‌های بال مساوی استفاده کرد یا در بعضی مصارف صنعتی خاص از نبشی بال نامساوی نیز استفاده می‌شود.
 

نبشی فولاد نستا به چه شکلی تولید می‌شود؟

نبشی فولاد نستا به دو شکل پرسی و فابریک تولید می‌شود که وسط عرض آن خم و شکل گرفته است. ازجمله تفاوت‌های نبشی پرسی و ورق فولادی این است که نبشی پرسی از همان ابتدا به‌صورت نبشی از خط تولید خارج می‌شود.

 

نبشی فولادی تولیدشده در کارخانه فولاد نستا درنهایت به بهترین شکل بسته‌بندی‌شده و به خریداران عرضه می‌شود. اگر شما قصد خرید محصولات این کارخانه را دارید، می‌توانید از طریق سایت آسرون مستقیماً برای خرید اقدام کنید. ما این محصولات را باقیمت مناسب و در کوتاه‌ترین زمان به دست شما می‌رسانیم. برای مشاوره و خرید با کارشناسان فروش آسرون با شماره 43000023-021 تماس بگیرید.

 

 

محصولات شرکت فولاد نستا
محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

قیمت به‌روز نبشی فولاد نستا

جهت اطلاع روزانه از قیمت بروز نبشی فولاد نستا می توانید به جدول بالا مراجعه کنید. جهت مشاوره  و قیمت خرید نبشی نستا درب کارخانه با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آسرون اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

قیمت نبشی سایر کارخانه ها را میتوانید در صفحه نبشی در فهرست آسرون مشاهده نمایید.

دیگر بخش های سایت

ساعت کاری: ( شـنـبـه تا چـهـارشـنـبـه 9 الـی 18 و پـنـجـشنبه 9 الـی 13:30 )

مــیـزبـان صـدای گـرمـتـان هـسـتـیـم ...  43000023-021

منو