telegram
شرکت نیکان پروفیل
شرکت نیکان پروفیل شرکت نیکان پروفیل

معرفی شرکت نیکان پروفیل و محصولات آن: لوله و پروفیل نیکان

شرکت صنعتی نیکان پروفیل اصفهان در سال ۱۳۷۴ با ظرفیت تولید اولیه 20 هزار تن در زمینی به وسعت ده هزار مترمربع آغاز به کار کرد. . از این 20 هزار تن، 7،000 تن به تولید پروفیل باز ازجمله زهوار و چهارچوب فلزی و ۱۳،۰۰۰ تن به خدمات برش ورق اختصاص داشت. هدف اولیه این کارخانه صنعتی تولید پروفیل نیکان و برش ورق بود. این کارخانه به‌مرور زمان توسعه یافت و ظرفیت تولید خود را افزایش داد.

در سال ۱۳۸۰ شرکت نیکان پروفیل طرحی در زمینه ریخته‌گری انواع قطعات فولادی و چدنی و تولید انواع قطعات ریختگی برای تأمین نیاز صنایع مختلف را مطرح و مجوزهای لازم را کسب نمود. همچنین شرکت نیکان پروفیل در سال ۱۳۸۲ مجموعه ماشین‌سازی نیکان شامل خط تولید دستگاه ۳ اینچ و خط تولید دستگاه z را راه‌اندازی نمود. این خطوط تولید به‌منظور تولید انواع پروفیل ساختمانی و قوطی و ساخت انواع دستگاه‌های تولید پروفیل جهت برطرف نمودن نیاز مجموعه شروع به فعالیت کردند.

در سال‌های 1386 و 87 پس از اجرای مرحله سوم طرح توسعه، ظرفیت تولید این کارخانه به مقدار 70 هزار تن انواع پروفیل در سال رسید. هم‌اکنون کارخانه صنعتی نیکان پروفیل اصفهان دارای شش خط تولید پروفیل و دو خط برش ورق است که توانایی تولید بیش از ۲۰ نوع محصول را دارد و ازجمله بهترین تولیدکنندگان قوطی و پروفیل کشور به‌حساب می‌آید.

در حال حاضر نیز شرکت صنعتی نیکان پروفیل اصفهان درحال‌توسعه و پیشرفت فاز دوم خود در شهرک صنعتی اژیه با مساحتی حدود صد هزار مترمربع است. در این مجموعه قرار است یک دستگاه برش ورق و دو خط تولید پروفیل سنگین (۶ و ۸) اینچ راه‌اندازی شوند تا کمبودهای موجود را جبران کرده و تولید کلیه پروفیل‌های سنگین تا مقطع ۱۴۰*۱۴۰ را امکان‌پذیر نماید.

 

محصولات شرکت صنعتی نیکان پروفیل

در حال حاضر شرکت صنعتی نیکان پروفیل انواع پروفیل درب و پنجره ازجمله سپری، لنگه دری و چهارچوبی، انواع پروفیل صنعتی و ساختمانی، ورق سیاه، لوله داربستی و انواع زهوار و چهارچوب فلزی معمولی و فرانسوی را تولید می‌کند. در بازار قوطی و پروفیل شرکت صنعتی نیکان پروفیل با نام‌های «پروفیل نیکان»، «قوطی نیکان»، «پروفیل نیکان پروفیل» و «قوطی و پروفیل اصفهان» شناخته می‌شود.

 

پروفیل تولیدشده در کارخانه نیکان پروفیل

مشخصات پروفیل کارخانه نیکان پروفیل در جدول زیر آمده است:

 

فهرست انواع پروفیل تولیدشده در کارخانه نیکان پروفیل

نام محصول

ضخامت (mm)

طول (m)

پروفیل سپری 507

2.5

6

پروفیل لنگه دری 508

2

6

پروفیل لنگه دری 508

2.5

6

پروفیل چهارچوبی 509

2

6

پروفیل چهارچوب فرانسوی

2

6

پروفیل چهارچوب فرانسوی

2.5

6

 

 

قوطی تولیدشده در کارخانه نیکان پروفیل

مشخصات قوطی کارخانه نیکان پروفیل در جدول زیر آمده است:

 

فهرست انواع قوطی تولیدشده در کارخانه نیکان پروفیل

نام محصول

نوع

ضخامت (mm)

طول (m)

قوطی 20*10

سبک

2

6

قوطی 20*20

سبک

1.5

6

قوطی 20*30

سبک

2

6

قوطی 20*40

سبک

1.5

6

قوطی 25*25

سبک

2

6

قوطی 30*30

سبک

1.5

6

قوطی 60*20

نیمه سنگین

2

6

قوطی 50*30

نیمه سنگین

2.5

6

قوطی 40*40

نیمه سنگین

2.5

6

قوطی 60*30

نیمه سنگین

2.5

6

قوطی 60*40

نیمه سنگین

2.5

6

قوطی 60*20

نیمه سنگین

2

6

 

 

محصولات شرکت صنعتی نیکان پروفیل با چه استانداردی تولید می‌شوند؟

تمامی محصولات شرکت صنعتی نیکان پروفیل بر طبق استانداردهای ملی ISIRI 7336 و ISIRI 7338 تولید می‌گردند و ازنظر کیفی دارای سطح مطلوبی هستند.


 

قیمت پروفیل نیکان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت قوطی و پروفیل صنعتی نیکان نیز مانند دیگر مقاطع فولادی علاوه بر کیفیت محصول و قیمت مواد اولیه به دیگر عوامل تأثیرگذار بر بازار آهن و فولاد ازجمله قیمت ارز، طلا و ... وابسته است؛ اما بدون در نظر گرفتن عوامل بیرونی از مهم‌ترین نکات در تعیین قیمت قوطی و پروفیل، استاندارد ورق، ضخامت ورق، حالت ورق و ابعاد ورق است که باید به آن دقت شود. قوطی و پروفیل نیکان پروفیل معمولاً به‌صورت کیلویی به فروش می‌رسد؛ اما به علت نوسانات در بازار آهن و فولاد برای استعلام قیمت روز قوطی و پروفیل نیکان می‌توانید به سایت آسرون مراجعه فرمایید.

 

قوطی و پروفیل تولیدشده در کارخانه صنعتی نیکان پروفیل اصفهان درنهایت به بهترین شکل بسته‌بندی‌شده و به خریداران عرضه می‌شود. اگر شما قصد خرید محصولات این کارخانه را دارید، می‌توانید از طریق سایت آسرون مستقیماً برای خرید اقدام کنید. ما این محصولات را باقیمت مناسب و در کوتاه‌ترین زمان به دست شما می‌رسانیم. برای مشاوره و خرید با کارشناسان فروش آسرون با شماره 43000023-021 تماس بگیرید.

محصولات شرکت نیکان پروفیل
محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

قیمت به‌روز قوطی و پروفیل نیکان

جهت اطلاع روزانه از قیمت بروز قوطی و پروفیل نیکان می توانید به جدول بالا مراجعه کنید. جهت مشاوره  و قیمت خرید قوطی و پروفیل نیکان از درب کارخانه با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آسرون اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

جهت مقایسه قیمت پروفیل کارخانه های مختلف به صفحه قوطی پروفیل در فهرست سایت مراجعه نمایید.

دیگر بخش های سایت

ساعت کاری: ( شـنـبـه تا چـهـارشـنـبـه 9 الـی 18 و پـنـجـشنبه 9 الـی 13:30 )

مــیـزبـان صـدای گـرمـتـان هـسـتـیـم ...  43000023-021

منو