telegram
کاویان
کاویان کاویان

برای اطلاع از قیمت ورق سیاه کاویان اهواز چکار کنیم؟

برای اطلاع از آخرین قیمت ورق تولیدی این کارخانه می توانید با کارشناسان با تجربه آسرون تماس بگیرید و یا با شرکت فولاد کاویان اهواز ارتباط برقرار کنید.

 

شرکت فولاد کاویان اهواز

 شرکت فولاد کاویان در سال 1372 در 9 کیلومتری جاده اهواز خرمشهر تاسیس گردید. این کارخانه تولیدی با داشتن بیش از دو دهه تجربه در تولید موفق ورق فولادی ، توانسته یکی از تولید کنندگان برتر در عرضه ورق های فولادی سنگین در کشور شناخته شود.
در فولاد کاویان مواد اولیه از عرضه کنندگان داخلی یا خارجی خریداری می گردد پس از آن تا دمای 1200 درجه سانتی گراد ذوب شده و به واحد پوسته زدایی انتقال می یابند و توسط آب فشار قوی پوسته زدایی شده و وارد واحد نورد می شوند که در این مرحله ضخامت ورق ها کاهش می یابد و بعد از موج گیری در اندازه های مشخص برش داده شده و در آخر به بستر خنک کننده انتقال می یابند.

 

قیمت محصولات کارخانه فولاد کاویان

فولاد کاویان تولید کننده انواع ورق سیاه فابریک در سایزهای مختلف و ضخامت های گوناگون می باشد. همچنین ورق های تولیدی در این کارخانه بر اساس استاندارد EN10002 و تست ضربه با استاندارد EN10045 به بازار عرضه می گردند.

 

 

موارد مصرف ورق سیاه کاویان اهواز

محصول خروجی نورد گرم که ورق سیاه نامیده می شود در صنایع مختلفی مانند ساختمان سازی ، اتومبیل سازی ، تولید انواع تانکر و مخازن مصرف دارد .

شما می توانید با مراجعه به جدول زیر قیمت ورق سیاه کارخانه فولاد کاویان را مشاهده نمایید و در صورت هر گونه سوال با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

محصولات کاویان
محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
مقایسه قیمت و خرید انواع (ورق سیاه)
نوع ورق سیاه نام محصولتولیدکنندهضخامتوزن قیمت کارخانه
ورق سیاهورق 20 سیاه - برش خورده کاویانکاویان201177۱۴,۰۰۰ تومان
ورق سیاهورق 25 سیاه - برش خورده کاویانکاویان251472۱۴,۰۰۰ تومان

 قیمت ورق سیاه شرکت فولاد کاویان اهواز

جهت اطلاع روزانه از قیمت ورق سیاه کاویان می توانید به جدول بالا مراجعه کنید. جهت مشاوره و خرید قیمت ورق سیاه اهواز با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آسرون اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

جهت مشاهده قیمت ورق سیاه در سایر کارخانه ها به صفحه ورق سیاه در منوی سایت آسرون مراجعه نمایید.

دیگر بخش های سایت

ساعت کاری: ( شـنـبـه تا چـهـارشـنـبـه 9 الـی 18 و پـنـجـشنبه 9 الـی 13:30 )

مــیـزبـان صـدای گـرمـتـان هـسـتـیـم ...  43000023-021

منو