دسترسی سریع
پارس آرمان
پارس آرمان پارس آرمان

قیمت میلگرد پارس آرمان شفق 

برای اطلاع از آخرین قیمت میلگرد پارس آرمان می توانید با کارشناسان آسرون و همچنین کارخانه فولاد شفق پارس تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری نیز میتوانید به سایت آسرون سر بزنید و قیمت ها را مشاهده کنید.

 

کارخانه  فولاد پارس آرمان تاکستان قزوین

این کارخانه با نام شرکت پارس آرمان شفق در سال 1388 به بهره برداری رسید. این کارخانه در حوزه ساخت آهن و فولاد اساسی ، ساخت فلزات اساسی ، انواع میلگردهای فولادی ساده و آجدار به ظرفیت تولید 600 هزار تن در سال فعالیت دارد.

 

 

 

قیمت روز میلگرد پارس آرمان

از محصولات تولیدی این کارخانه می توان به میلگرد آجدار اشاره کرد. میلگرد آجدار تولیدی این کارخانه از نوع a2 و در سایزهای 8 تا 12 موجود می باشد.

قیمت روزانه و لحظه ای انواع میلگرد آجدار استاندارد A2 کارخانه فولاد پارس آرمان شفق در سایزهای مختلف در این صفحه بروز رسانی می شود و می توانید انواع میلگرد آجدار کارخانه فولاد پارس آرمان شفق را در این صفحه سفارش دهید.

همچنین برای مشاهده وزن انواع میلگرد آجدار کارخانه پارس آرمان شفق به صفحه جدول وزنی میلگرد آجدار کارخانه پارس آرمان شفق مراجعه فرمائید.

 

محصولات پارس آرمان
محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
مقایسه قیمت و خرید انواع (میلگرد آجدار)
نوع انواع میلگرد نام محصولتولیدکنندهسایزاستانداردوزن قیمت کارخانه
میلگرد آجدارمیلگرد 8 پارس A2پارس آرمان8A25۱۱,۵۵۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 10 پارس A2پارس آرمان10A28لطفا تماس بگیرید

قیمت میلگرد پارس آرمان امروز

جهت اطلاع روزانه از قیمت میلگرد پارس آرمان شفق  می توانید به جدول بالا مراجعه کنید. جهت مشاوره  و خرید قیمت میلگرد پارس آرمان شفق  با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آسرون اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

پرسش های متداول

پرسش و پاسخ

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.نظرات کاربران

نظرات کابران

نظری جهت نمایش وجود ندارد.
فرم ارسال نظر

شما هم می توانید در مورد این محصول نظر خود را ارسال نمایید.

دیگر بخش های سایت
میلگرد
تیرآهن
نبشی
ناودانی
قوطی و پروفیل
ورق
لوله فولادی
سایر محصولات
t>