telegram
درباره آسرون
آسرون

ما آسرونیم با ماموریتی ویژه!

ماموریت ما در آسرون این است که سختی و دغدغه‌های ساخت و ساز (هر نوع سازه و پروژه‌ای) را برای شما کمتر کنیم. همینکه تصمیم می‌گیرید دست به ساخت ببرید، کوهی از فکر و خیال مثل آتشفشانی در ذهنتان فوران می‌کند. از گرفتن مجوزها گرفته تا انتخاب نوع مصالح و خریداری آن، هماهنگی کارگرها، رسیدگی به پیچ و خم‌های قانونی و چیزهای دیگر برای پروژه‌های عریض و طویل و انتخاب نوع عایق برای گلخانه و جنس و سایز لوله برای تعمیر ترکیدگی لوله آب حمام و .... همه اینها به خودی خود، ذهن مشغولی هستند در کنار همه ذهن مشغولی‌های دیگر زندگی...

 

حتما برایتان سوال شده که آسرون کجای کار است؟!

وقتی پای مصالح ساختمانی مخصوصا فولادی‌ها به میان می‌آید، اینجاست که آسرون خودش را نشان می‌دهد! هرچه نیاز کارتان باشد در فروشگاه ما پیدا می‌شود. فروشگاهی به وسعت کل کشور! انگار که آمده‌اید به بازار اصلی. ما همان بازار بزرگ آهن و فولاد را در فضای دیجیتال برایتان به صف کرده‌ایم. فقط کافی‌ست نگاهی به منوهای سایت بیاندازید، می‌بینید که جنسمان جور است!

 

عرض اندام آسرون هنوز تمام نشده! دغدغه دیگری هم دارید؟ کارفرما گفته با هزینه‌ای مشخص باید خرید کنید؟ برندی خاص می‌خواهید؟ باید سریع و مطمئن بار را برسانید به محل پروژه؟ پرداختش چه می‌شود؟ همه اینها به کنار، حالا با هزینه حمل بار چه می‌کنید؟!

باز هم آسرون هست. چطور؟ ساده است.

شاید اسم آسرون چندان برایتان آشنا نباشد اما بزرگان زیادی با ما کار کرده‌اند؛ صحن حرم حضرت معصومه (س)، شهرداری ها، کارخانه لینا، بانک تجارت، مسجد جمکران و خیلی‌های دیگر که رضایتشان، آنها را به مشتری ثابتمان تبدیل کرده. خب ما می‌دانیم چطور مشتری ثابت برای خودمان جور کنیم!

 

می‌دانید در آسرون چه چیزی برای شما تضمین می‌شود؟
قیمت خوب، سرعت و اطمینان خیال ... قیمت‌ها را با درب کارخانه محاسبه می‌کنیم، بار را در سریع ترین زمان ممکن به شما می‌رسانیم، اصلا کارشناسان ما آنقدر دغدغه شما را می‌دانند که با اشرافی کامل به محل‌های خروج بار، طوری خریدتان را ارسال می‌کنند که کمترین هزینه حمل به شما تعلق گیرد. باز هم دغدغه دارید؟ یک زنگ به شماره 43000023-۰۲۱ بزنید تا کارشناسان ما آن را رفع کنند. همینقدر قَدَر و همینقدر پایه!

حالا می رسیم به تضمین پرداخت!
ما خوب می‌دانیم که خرید و فروش در فضای مجازی مشکل بزرگی به نام «اعتماد» را با خود به همراه دارد. آنقدر بزرگ که گاهی شما را از خرید منصرف می‌کند. مخصوصا وقتی پای چند صد میلیون تومان پول در میان باشد!  راه حل ساده‌اش این است که فاکتور خریدتان را در محل تحویل بار با شما تسویه می‌کنیم.

 ما هستیم تا خیال شما راحت باشد...درباره آسرون

ساعت کاری: ( شـنـبـه تا چـهـارشـنـبـه 9 الـی 18 و پـنـجـشنبه 9 الـی 13:30 )

مــیـزبـان صـدای گـرمـتـان هـسـتـیـم ...  43000023-021

منو