تاکنون «تیرآهن ظفر بناب» را در سازه‌تان استفاده کرده‌اید؟

اخبار تاریخ انتشار : 5 اسفند ماه 1399
اخبار آخرین بروزرسانی : 4 مرداد ماه 1400
تاکنون «تیرآهن ظفر بناب» را در سازه‌تان استفاده کرده‌اید؟

مجتمع فولادی ظفر بناب، یکی از برندهای تیرآهن در ایران محسوب می‌شود که در شمال غرب کشور واقع شده است. تیرآهن ظفر بناب به دلیل قیمت مقرون‌به‌صرفه و کیفیت نسبتاً خوب، یکی از محصولات پرتقاضا در بازار است.

اگر شما هم در پروژه خود به تیرآهن احتیاج دارید و از نظر جغرافیایی به کارخانه فولاد ظفر بناب نزدیک هستید، این محصول می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای شما به شمار بیاید. البته قبل از خرید تیرآهن ظفر بناب باید اطلاعات کافی در مورد تنوع سبد محصولات این کارخانه و قیمت تیرآهن داشته باشید.

 

 

انواع تیرآهن ظفر بناب

کارخانه فولاد ظفر بناب توانایی تولید تیرآهن در دو نوع IPE و INP در سایزهای 27-12 میلی‌متر را دارد. تیرآهن بناب مطابق با استانداردهای 2-I-1791 و 7-I-16348 تولید می‌شود.

 

 

البته در حال حاضر تیرآهن ظفر بناب تنها از نوع IPE در سایزهای 14 و 20 در بازار موجود است. تیرآهنIPE  از نظر ظاهری شبیه به حرف انگلیسی I است.

 

تیرآهن ظفر بناب باوجود وزن نسبتاً پایین، کیفیت خوبی دارد. وزن پایین، کیفیت و قیمت مقرون‌به‌صرفه سبب شده که این محصول متقاضیان بسیاری در بازار، به‌خصوص برای پروژه‌های شمال غرب کشور داشته باشد.

 

وزن تیرآهن ظفر بناب

تیرآهن ظفر بناب نسبتاً سبک‌بار است و این امر یکی از مشخصه‌های محصولات کارخانه ظفر بناب به شمار می‌رود. در جدول زیر وزن تیرآهن ظفر بناب در مقایسه با مقادیر وزنی جدول اشتال آورده شده است:

 

وزن تیرآهن ظفر بناب در مقایسه با مقادیر اشتال

سایز

وزن تیرآهن ظفر بناب

وزن تیرآهن در جدول اشتال

14

122

154.8

20

236

268.8

 
 
انواع تیرآهن ظفربناب

تحلیل قیمت تیرآهن ظفر بناب

قیمت آهن و مقاطع فولادی برحسب کیلوگرم اعلام شده و اگر سری به سایت‌های فروش آنلاین آهن و فولاد در اینترنت بزنید متوجه خواهید شد که قیمت هر کیلوگرم تیرآهن ظفر بناب در مقایسه با دیگر برندهای تیرآهن ایران کم نیست.

اما نکته مهمی که باید برای محاسبه قیمت مقاطع فولادی در نظر گرفت، وزن محصول است. با در نظر گرفتن این پارامتر می‌توان گفت قیمت تیرآهن ظفر بناب مقرون‌به‌صرفه است.

 

تحلیل قیمت تیرآهن ظفر بناب

 

هر مدیر پروژه به دنبال کم کردن هزینه‌های خود بدون کاهش کیفیت سازه است. با توجه به قیمت آهن، بخش قابل‌توجهی از بودجه شما در یک پروژه به تأمین مقاطع فولادی اختصاص می‌یابد. اگر پروژه شما در شمال غرب کشور بوده و مدیریت هزینه‌های پروژه برایتان مهم است، قطعاً بعد از خواندن راهنمای خرید تیرآهن و این مقاله، تیرآهن ظفر بناب را به خاطر خواهید سپرد.

با کارخانه ظفر بناب آشنا شوید
کارخانه فولاد ظفر بناب از تولیدکنندگان فولاد در نزدیکی شهر بناب است که این شهر را به یکی از قطب‌های تولید میلگرد در کشور تبدیل کرده‌ است. درباره آن بیشتر بدانید...
ندا حیدری
- نویسنده
نظرات
مهدی هادی زاده
مهدی هادی زاده
1400/04/24
تیرآهن ظفر بناب رو بخوام از درب کارخونه بخرم برای تهران، به صرفه ست؟
مدیر سایت
مدیر سایت
بله. البته تیرآهن بناب محودیت سایز داره. تیرآهن فایکو و ذوب آهن هم براتون مقرون به صرفه است.
محمد اصغری
محمد اصغری
1400/03/31
وزن تیرآهن بناب سنگینه یا سبکه؟
مدیر سایت
مدیر سایت
وزن تیرآهن بناب تقریبا جزو بارهای سبک بازار محسوب میشه.
ارسال نظر جدید