telegram
ذوب آهن اصفهان
ذوب آهن اصفهان ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان - قیمت تیرآهن اصفهان

بدین منظور باید با آسرون تماس بگیرید و یا به جدول زیر مراجعه نموده و از قیمت میلگرد و تیرآهن این کارخانه اطمینان حاصل کنید.

 

کارخانه ذوب آهن اصفهان

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید شرکت ذوب آهن اصفهان که به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه تولید کننده فولاد ساختمانی و ریل در ایران شناخته می‌شود، توسط روس‌ها ساخته شد. روس‌ها سال ۱۳۴۴ اعلام کردند که اگر ایران به شوروی سابق گاز صادر کند، آنها هم شرکت ذوب آهن اصفهان و همینطور ماشین‌سازی اراک را برای ایران می‌سازند. همین کار را هم کردند و از سال ۱۳۴۶ ساخت این کارخانه عظیم در جنوب غربی استان اصفهان و در شمال مرکز شهرستان لنجان شروع شد. ۴ سال بعد در نیمه اول دی‌ماه ۱۳۵۰ با راه‌اندازی کارگاه کک‌سازی، آگلومراسیون (فرآیند پیش‌پخت و کلوخه‌سازی سنگ‌آهن قبل از شارژ به کوره بلند) و کوره بلند شماره یک، بهره‌برداری از کارخانه با تولید چدن شروع شد. یک سال طول کشید تا بخش فولادسازی هم راه افتاد و در دی‌ماه ۱۳۵۱ اولین محصولات فولادی تولید شدند. هر چه که بود، عملیات ساختمانی نهایی در سال ۱۳۵۷ تمام شد و کارخانه به تولید بیشتری رسید.

 

قیمت روز میلگرد ذوب آهن

اما می‌رسیم به بحث تولیدات این کارخانه عریض و طویل. اصلاً از اسمش پیداست که چه تولیداتی دارد؛ آهن و محصولات فولادی. اما اگر بخواهیم زیرشاخه‌ وار نام ببریم، به این محصولات می‌رسیم:

- انواع تیرآهن؛ بال نيم‌ پهن موازی (IPE) و بال پهن موازی (H)

- ناودانی بال مساوی و نبشی

- انواع میلگرد ساده و آجدار؛ علاوه بر A1، A2 و A3، میلگرد A4 هم در این کارخانه تولید می‌شود.

 

صادرات محصولات کارخانه ذوب آهن  به ۲۳ کشور اروپایی، آسیایی و آفریقایی

کارشناسان شوروی با توجه به محدودیت منابع مالی و مواد اولیه، مخصوصاً ذخیره‌های ذغال سنگی که در کشور وجود داشت، ظرفیت کارخانه را در فاز اول 550 هزار تن فولاد در سال تعیین کردند که اتفاقاً همان هم شد. در اولین روزهای تولید محصولات فولادی، ظرفیت تولید، در حدود ۵۵۰ هزار تن در سال بود اما با شروع ساخت کوره بلند شماره ۲ و توسعه‌ی بخش‌های دیگر، ظرفیت به بیش از یک میلیون و ۹۰۰ هزار تن در سال رسید. هنوز تمام نشده است! ظرفیت فعلی تولیدات این شرکت بیش از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تن در سال است که با اعلام قبلی، همین روزها به عدد ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن در سال خواهد رسید. البته این حجم بالا از تولیدات فقط در کشور استفاده نمی‌شود و به بیش از ۲۳ کشور اروپایی، آسیایی و آفریقایی هم صادر می‌شود.

 

در داخل کشور نیز در ساخت پروژه‌ی برج میلاد با آن ارتفاع و حجم عظیم فولاد و آهن‌ آلاتی که نیاز داشت، نیروگاه هسته‌ای بوشهر، سدهای بزرگ کشور و همینطور مترو، نام ذوب‌ آهن اصفهان است که به چشم می‌خورد. با مساحت زیادی که این کارخانه دارد (۲۰۰ کیلومترمربع) و تقریباً به اندازه‌ی یک چهارم مساحت تهران است (!) این میزان تولیدات چندان بعید نیست. خلاصه اینکه اگر دنبال میلگرد، تیرآهن و نبشی این کارخانه بودید، خودتان را اذیت نکنید، گوشی را بردارید و با ما تماس بگیرید. کارشناسان آسرون آخرین قیمت‌های این محصولات در کارخانه ذوب‌ آهن را به شما می‌گویند. خیلی ساده است. فقط تماس با این شماره را می‌طلبد! 02143000023 جدول زیر را هم برای راحتی کار شما اینجا قرار داده‌ایم. می‌توانید قیمت روز انواع محصولات ذوب‌ آهن اصفهان از میلگرد گرفته تا تیرآهن را در آن ببینید. «تصمیم‌گیری» را برای شما ساده کرده‌ایم

 

قیمت تیرآهن اصفهان

فعالین حوزه آهن و فولاد در بازار تیرآهن ذوب آهن را با نام تیرآهن اصفهان میشناسند. کیفیت تیرآهن ذوب آهن کیفیت مطلوبی است . کارخانه ذوب آهن ، تیرآهن در سایزهای 14 ، 16 ، 18  تا 30 را تولید میکند. قیمت تیرآهن اصفهان در این صفحه روزانه بروزرسانی میشود.

 

محصولات ذوب آهن اصفهان
محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
مقایسه قیمت و خرید انواع (میلگرد آجدار)
نوع میلگرد آجدار نام محصولتولیدکنندهسایزاستانداردوزن قیمت کارخانه
میلگرد آجدارمیلگرد 12 ذوب آهن A3ذوب آهن اصفهان12A310/65۱۱,۴۳۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 14 ذوب آهن A3ذوب آهن اصفهان14A314/52۱۱,۲۳۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 16 ذوب آهن A3ذوب آهن اصفهان16A318/96۱۱,۲۳۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 18 ذوب آهن A3ذوب آهن اصفهان18A324۱۰,۸۳۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 20 ذوب آهن A3ذوب آهن اصفهان20A329/65۱۰,۸۳۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 22 ذوب آهن A3ذوب آهن اصفهان22A335/76۱۰,۸۳۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 25 ذوب آهن A3ذوب آهن اصفهان25A346/2۱۰,۸۳۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 28 ذوب آهن A3ذوب آهن اصفهان28A357/96۱۱,۰۳۰ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 32 ذوب آهن A3ذوب آهن اصفهان32A375/72۱۱,۱۳۰ تومان

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان 

در جدول بالا می توانید براساس محصول قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان را مشاهده کنید.

همچنین میتوانید جهت مشاهده قیمت میلگرد ، قیمت تیرآهن و قیمت ناودانی سایر کارخانه ها به صفحه مربوطه در سایت آسرون مراجعه کنید. 

دیگر بخش های سایت
میلگرد
تیرآهن
نبشی
ناودانی
قوطی و پروفیل
ورق
لوله فولادی
سایر محصولات

ساعت کاری: ( شـنـبـه تا چـهـارشـنـبـه 9 الـی 18 و پـنـجـشنبه 9 الـی 13:30 )

مــیـزبـان صـدای گـرمـتـان هـسـتـیـم ...  43000023-021

منو