دسترسی سریع
راد همدان
راد همدان راد همدان

قیمت میلگرد راد همدان 

برای خرید میلگرد همدان  و یا استعلام لیست قیمت میلگرد راد همدان در ساعات اداری می توانید با کارشناسان آسرون تماس بگیرید و در ساعات غیر اداری به سایت آسرون مراجعه کنید.

 

کارخانه فولاد راد همدان

آغاز فعالیت مجتمع فولاد راد همدان سال 1390 در یک زمین 50 هزار متر مربعی شروع شد و شش سال بعد در سال 1396 به بهره برداری رسید. در حال حاضر ظرفیت مجتمع فولاد راد همدان سالانه بالغ بر 500 هزار تن مقاطع فولادی است. این کارخانه با بهره گیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته، محصولات خود را بر طبق استاندارد جهانی DIN تولید می کند. فولاد راد همدان با اخذ استانداردSNSO 3132 و استاندارد BS 4449 بریتانیا از بزرگ ترین کارخانه های ایران در زمینۀ تولید و ساخت انواع میلگرد است. مؤسسۀ استاندارد آلمان که با نام اختصاری DIN شناخته می شود، نام یک سازمان ملی آلمانی است که استانداردهای آن در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و با 30 هزار عنوان استاندارد در لیست خود، تمام جوانب صنعت را در نظر گرفته است.

 

قیمت میلگرد همدان

محصولات این کارخانه به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

میلگرد A1: میلگرد A1 از نوع صاف بوده؛ مقاومت تسلیم آن 2,300 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی آن 3,800 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. تغییر شکلی نسبی پلاستیکی A1 به مقدار 25 درصد است و میلگرد نرمی شناخته می شود. این میلگرد صاف و بدون آج است و برای آهنگری و عملیات جوشکاری مناسب می باشد.

میلگرد A2: میلگرد A2 آج دار، مقاومت تسلیم آن 3,000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی آن 5,000 کیلوگرم بر سانتی مربع است. تغییر شکل نسبی پلاستیکی این میلگرد 18 درصد است و برای ساختمان سازی مناسب می باشد. آج این میلگرد به شکل مارپیچ بوده و طول هر شاخه میلگرد 12 متر است. میلگرد A2 برای سازه هایی که تغییر شکل دارند، مناسب نیست و عملیات جوشکاری بر روی آن ممنوع است.

میلگردہ A3: میلگرد A3 نیز از نوع میلگرد آجدار و دارای مقاومت 4,000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت کششی آن، 6,000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. تغییر شکل نسبی پلاستیکی این میلگرد 14 درصد است و برای ساختمان سازی مناسب می باشد. آج این میلگرد به شکل جناغی بوده و طول هر شاخه 12 متر است. شایان ذکر است عملیات جوشکاری روی این نوع میلگرد نیز ممنوع است. آج این میلگردها شامل برجستگی های طولی و عرضی (با یک زاویه مورب نسبت به محور طولی) می شود که در هنگام نورد ایجاد می شوند.

 

شناسایی میلگرد راد همدان

برای شناسایی محصولات راد همدان کافیست به اسم کارخانه راد همدان (RAD) که بر روی تمامی شاخه ها حک شده است دقت کنید. با این روش به سادگی می توانید محصولات راد همدان را از دیگر کارخانه ها تشخیص دهید.

 

مزایای کارخانه فولاد راد همدان

1-اشتغال زایی: کارخانه راد همدان با ایجاد اشتغال زایی برای 400 نفر به طور مستقیم و 1500 نفر به طور غیر مستقیم تأثیر به سزایی در اشتغال زایی داشته است.

2-هزینۀ مناسب میلگرد: هزینۀ محصولات کارخانه فولاد راد همدان با رعایت بالاترین سطح از کیفیت، بسیار مناسب است.

3-کیفیت بالای محصولات: در تولید محصولات فولادی کارخانه راد همدان از مواد اولیۀ مرغوب با خاصیت شیمیایی و مکانیکی مطلوب استفاده می شود. از این رو این کارخانه به یکی از برترین کارخانجات تولید فولاد تبدیل شده است و از لحاظ کیفیت با تولیدکنندگان داخلی و خارجی رقابت می کند.

4-تجهیزات پیشرفته: ماشین آلات و تجهیزات استفاده شده در این کارخانه ساخت کشورهای آلمان و ایتالیا است و امکان تولید محصولات فولادی مطابق با استانداردهای بین المللی و استاندارد ملی 3132 را دارد. تمام محصولات کارخانه راد همدان دارای برند راد هستند و همراه با محصول برگه آنالیز و آزمایش محصول نیز ارسال خواهد شد.

 

قیمت میلگرد همدان درب کارخانه

شرکت فولاد راد همدان در شهرک صنعتی ویان، بلوار کارآفرینان جنوبی، بلوار توسعه واقع شده است.

 

قیمت روز میلگرد همدان

لیست قیمت میلگرد راد همدان و قیمت روز میلگرد راد همدان به صورت روزانه در همین صفحه ارائه می گردد تا بازدید کنندگان بتوانند قیمت میلگرد همدان را مشاهده نموده و اقدام به خرید فولاد راد همدان نمایند.

همچنین برای مشاهدۀ جدول وزن میلگرد راد همدان می توان به صفحه جدول وزنی محصولات میلگرد مراجعه نمود. برای مشاهدۀ نمودار قیمت و مقایسه قیمت میلگرد راد همدان امروز می توانید به صفحه آرشیو قیمت میلگرد مراجعه نمائید. همچنین برای کسب مشاوره و دریافت اطلاعات لازم از کارشناسان فروش آسرون در مورد خرید میلگرد راد همدان می توانید با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید.

محصولات راد همدان
محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
مقایسه قیمت و خرید انواع (میلگرد آجدار)
نوع انواع میلگرد نام محصولتولیدکنندهسایزاستانداردوزن قیمت کارخانه
میلگرد آجدارمیلگرد 8 راد A2راد همدان8A25۱۳,۹۸۵ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 10 راد A2راد همدان10A28۱۳,۷۸۵ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 12 راد A3راد همدان12A39/5۱۳,۵۳۵ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 14 راد A3راد همدان14A313/5۱۳,۴۸۵ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 16 راد A3راد همدان16A317/5۱۳,۴۸۵ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 18 راد A3راد همدان18A321/5۱۳,۴۸۵ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 20 راد A3راد همدان20A327۱۳,۴۸۵ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 22 راد A3راد همدان22A331۱۳,۴۸۵ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 25 راد A3راد همدان25A342۱۳,۵۱۵ تومان
میلگرد آجدارمیلگرد 28 راد A3راد همدان28A355۱۳,۵۱۵ تومان

قیمت روز میلگرد راد همدان 

برای اطلاع از قیمت روز میلگرد راد همدان کافی است به جدول بالا مراجعه کنید.برای کسب مشاوره و دریافت اطلاعات لازم از کارشناسان فروش آسرون در مورد خرید میلگرد راد همدان می توانید با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید.

قیمت میلگرد سایر کارخانه ها را در صفحه میلگرد در منوی سایت مشاهده کنید.

پرسش های متداول

پرسش و پاسخ

طریقه سفارش میلگرد کارخانه راد به چه صورت است ؟

شما می‌توانید کالاهای مورد نظر خودتان را از جدول لیست قیمت‌ها به سبد خرید اضافه کنید یا با تماس با شماره 02143000023 با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید.

قیمت های میلگرد راد همدان درج شده در سایت با احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشد؟

بله همه قیمت ها با احتساب مالیات برارزش افزوده می باشد و در صورت بارگیری از درب کارخانه راد همدان هیچگونه هزینه اضافی به فاکتور اضافه نخواهد شد.

در صورت خرید از کارخانه فولاد راد ، زمان تحویل کالا چند روز می باشد؟

بسته به موجودی کارخانه از 1 تا 7 روز کاری فرایند بارگیری تا تحویل بار انجام میشود.

حداقل میزان سفارش میلگرد از کارخانه فولاد راد چه مقدار است ؟

حداقل میزان سفارش میلگرد از کارخانه راد همدان 12 تن میباشد. مقدار کمتر از 12 تن را میتوانید از انبار آسرون خریداری کنید.

تفاوت میلگرد راد همدان با سایر کارخانه ها در چه چیزی می باشد؟

تفاوت میلگرد راد همدان در وزن میلگردهای آن می باشد و جزو کارخانه های سبک بار میباشد که باعث صرفه جویی در خرید می شود.

ایا امکان پرداخت در محل پروژه هست؟

خیر ، با توجه به خرید رسمی و واریزی به حساب شرکتی و مورد تایید سازمان مالیاتی کشور پرداخت به صورت 100درصد نقدی قبل از ارسال بار می باشد.

آیا می توان خرید را انجام داد ولی تحویل کالا به مدت 1 الی 2 ماه انجام شود؟

اگر بارگیری از کارخانه باشد خیر ولی اگر از انبار آسرون باشد می توانید از شرایط پیش فروش آسرون استفاده کنید.
نظرات کاربران

نظرات کابران

حمید ملایری

حمید ملایری

1399/10/06

به قیمت های سایت 9 درصد هم اضاف میکنید؟

#

مدیر سایت

خیر . قیمت های سایت با احتساب 9 درصد میباشند. مبلغی به مقدار فوق اضافه نمیشود
فرم ارسال نظر

شما هم می توانید در مورد این محصول نظر خود را ارسال نمایید.

دیگر بخش های سایت
میلگرد
تیرآهن
نبشی
ناودانی
قوطی و پروفیل
ورق
لوله فولادی
سایر محصولات
t>