telegram
شرکت پروفیل آریا صنعت دلیجان
شرکت پروفیل آریا صنعت دلیجان شرکت پروفیل آریا صنعت دلیجان

شرکت پروفیل آریا صنعت دلیجان

شرکت تولیدکننده پروفیل آریا صنعت دلیجان، یکی از کارخانه‌های بزرگ سازنده انواع لوله، قوطی و پروفیل صنعتی و ساختمانی مستقر در استان مرکزی است.

 

سابقه فعالیت آریا صنعت دلیجان

آریا صنعت در سال 1390 با هدف تأمین و بهبود کیفیت پروفیل موردنیاز کشور راه‌اندازی شد؛ به‌تدریج محصولات این کارخانه توسعه پیدا کرد و در سال 1397 فاز دوم آن هم افتتاح شد.

زیربنای کارخانه آریا صنعت دلیجان در حال حاضر به 10،000 هزار مترمربع می‌رسد که از بخش‌های مختلف ازجمله كارگاه‌های توليد، آزمايشگاه، انبارها و واحدهای مديريت و انبار مركزی تشکیل شده است. این کارخانه ظرفیت تولید بیش از 300 هزار تن لوله، قوطی و پروفیل را به‌صورت سالانه دارد.

هدف شرکت پروفیل آریا صنعت از ابتدای تأسیس، گسترش دامنه محصولات و فعالیت‌هایش به خارج از مرزهای کشور بود؛ به همین دلیل این شرکت اقدام به راه‌اندازی واحد تولیدی در افغانستان کرد و در حال حاضر از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات فلزی در این کشور است. همچنین آریا صنعت دلیجان تکنولوژی‌های روزِ ساخت پروفیل را از چین وارد کرده و همکاری نزدیکی با تولیدکنندگان جهانی دارد.

 

محصولات آریا صنعت دلیجان

محصولات آریا صنعت دلیجان شامل انواع لوله‌ها و قوطی‌های پروفیل هستند که در این بخش به معرفی آن‌ها و کاربردشان می‌پردازیم.

 

1-پروفیل‌های چهارچوب

پروفیل به سازه‌هایی اطلاق می‌شود که مقطع ثابت و طول زیادی دارند و ازجمله پرکاربردترین مقاطع فولادی هستند. یکی از انواع پروفیل هم پروفیل چهارچوب است که برای اتصال پانل‌ها به یکدیگر به کار می‌رود. پروفیل چهارچوب قابلیت فرم‌پذیری، جوش‌پذیری و مقاومت بالایی دارد. پروفیل‌های چهارچوب، یکی از محصولات کارخانه آریا صنعت لاهیجان هستند.

 

2-پروفیل‌های فرم‌دار

پروفیل‌های فرم‌دار در  تعداد زیادی از پروفیل‌ها و لوله‌ها به کار می‌روند و مانند پروفیل‌های چهارچوب دارای قابلیت جوش‌پذیری، فرم‌پذیری و مقاومت بالا هستند. این محصول نیز از دیگر تولیدات شرکت پروفیل آریا صنعت است.

 

3-قوطی‌های مربع

پروفیل‌های قوطی مربع شکل، مقطع کوچکی دارند و به‌عنوان نرده‌های فلزی برای در و پنجره به کار می‌روند. پروفیل قوطی با مقطع بزرگ‌تر هم کاربردهای مختلفی در ساختمان‌سازی دارد. انواع پروفیل قوطی نیز جزو تولیدات آریا صنعت هستند؛ قوطی‌های تولیدی این شرکت به روش نورد سرد ساخته می‌شوند.

 

4-لولههای فولادی

لوله‌های فولادی برای ساخت دوچرخه، موتورسیکلت، آب‌رسانی بین‌شهری و برون‌شهری به کار می‌روند. لوله‌های فولادی آریا صنعت دارای تنوع و کیفیت بالایی هستند.

 

5-قوطی‌های مستطیل

قوطی‌های مستطیلی بخشی مهم از مواد موردنیاز در ساخت لوازم‌خانگی، ساخت‌و‌ساز و انواع حفاظ‌ها هستند. در حال حاضر شرکت آریا صنعت قوطی‌هایی با سایز ۳۰*۳۰ و ۲۰*۵۰ تولید می‌کند.

 

فهرست عمده محصولات آریا صنعت دلیجان

نام محصول

سایز (mm)

ضخامت (mm)

طول (m)

پروفیل 2*40*40 

40*40 

2

6

پروفیل 2.5*40*80 

40*80 

2.5

6

پروفیل 3*90*90 

90*90 

3

6

                                        

آریا صنعت دلیجان همه این محصولات را مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی و با مواد اولیه باکیفیت تولید می‌کند. ورق مصرفی در ساخت قوطی آریا دارای استاندارد JIS G3131، G3132 و DIN 2395 است. این تولیدات دارای کیفیت لازم برای سبک‌سازی و استحکام سازه‌های فولادی هستند.

همه محصولات کارخانه لوله و پروفیل آریا صنعت دلیجان را می‌توانید با مناسب‌ترین قیمت در سایت آسرون خریداری کنید. برای مشاوره و ثبت سفارش با کارشناسان ما به شماره 43000023-021 تماس بگیرید.

محصولات شرکت پروفیل آریا صنعت دلیجان
محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

قیمت به‌روز پروفیل آریا صنعت دلیجان

جهت اطلاع روزانه از قیمت بروز آریا صنعت دلیجان می توانید به جدول بالا مراجعه کنید. جهت مشاوره  و قیمت خرید پروفیل آریا صنعت دلیجان از درب کارخانه با شماره تلفن 43000023-021 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آسرون اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

میلگرد
تیر آهن
نبشی
ناودانی
قوطی و پروفایل
ورق
لوله فولادی
سایر محصولات
دیگر بخش های سایت

ساعت کاری: ( شـنـبـه تا چـهـارشـنـبـه 9 الـی 18 و پـنـجـشنبه 9 الـی 13:30 )

مــیـزبـان صـدای گـرمـتـان هـسـتـیـم ...  43000023-021

منو