دسترسی سریع
ویدیوکست
ویدیوکست ها
با کارخانه ظفر بناب آشنا شوید
کارخانه فولاد ظفر بناب از تولیدکنندگان فولاد در نزدیکی شهر بناب است که این شهر را به یکی از قطب‌های تولید میلگرد در کشور تبدیل کرده‌ است. درباره آن بیشتر بدانید...
ویدیوکست 6 اردیبهشت ماه 1400
نکاتی که باید هنگام خرید لوله مانیسمان بدانید
در این ویدیو نکاتی که باید پیش از خرید لوله مانیسمان بدانید را می‌گوییم. نکاتی مثل انواع لوله مانسیمان، برترین سازندگان و نحوه خرید این محصول که دانستن آنها پیش از خرید، راهگشا خواهد بود.
ویدیوکست 6 اردیبهشت ماه 1400
چگونه از کیفیت پروفیل خریداری شده اطمینان حاصل کنید؟
در این ویدیو به شما می‌گوییم که برای اطمینان از کیفیت قوطی پروفیل خریداری شده، باید به چه مواردی توجه کنید.
ویدیوکست 6 اردیبهشت ماه 1400
مدل‌های مختلف گره‌ میلگردها
گره زدن میلگرد‌ها در نقاط مختلف باتوجه به کارکردشان متفاوت است. به علت اهمیت این کار برای ایمنی و مقاومت سازه، انتخاب نوع اتصال میلگرد بر عهده تکنسین ساختمان است.
ویدیوکست 6 اردیبهشت ماه 1400
4 نکته مهم برای خرید ورق سیاه
آیا می‌دانید هنگام خرید ورق سیاه باید به چه نکاتی توجه کنید؟ با دیدن این ویدیو در مورد انواع ورق سیاه، سایزهای مختلف آن، 4 تولیدکننده برتر ورق سیاه و نحوه خرید آن، اطلاعات مفیدی را کسب می‌کنید.
ویدیوکست 6 اردیبهشت ماه 1400
روش تزریقی برای اصلاح نشست زمین
این روش برای پر کردن درزها، فضاهای خالی و منافذ زمین با مواد دوغابی است؛ که از نشست‌های زیاد جلوگیری می‌کند و خاک زیر پی را تقویت می‌کند.
ویدیوکست 6 اردیبهشت ماه 1400
3 نکته‌ای که باید قبل از خرید ناودانی بدانید
اگر مشغول ساخت‌وساز هستید، می‌دانید که عمده‌ترین کاربرد ناودانی در ساختمان‌سازی و به‌عنوان پایه و قاب است؛ اما قبل از خرید این مقطع، خوب است تمام جزئیات درباره ناودانی، اینکه کدام تولیدکننده بهتر است و ... را بررسی کنید. ویدیو را ببینید و این 3 نکته را فراموش نکنید...
ویدیوکست 5 اردیبهشت ماه 1400
مفتول فولادی چگونه تولید می‌شود؟
سیم مفتول با انجام فرآیند کشش و نورد گرم روی بیلت ساخته می‌شود. محصولات مفتولی برای کارخانه‌ها یک محصول نهایی و برای کارگاه‌ها متریال خام به حساب می‌آیند.
ویدیوکست 5 اردیبهشت ماه 1400
این 5 اشتباه را در ارتباط کارفرما با پیمانکار نکنید
رابطه پیمانکار و کارفرما خیلی پیچیده هست و سرنوشت پروژه ساختمانی شما را تعیین می‌کند؛ برای موفق بودن پروژه‌تان، جلوی این ۵ اشتباه را بگیرید.
ویدیوکست 5 اردیبهشت ماه 1400
فرآیند تولید شمش فولادی
از بیلت یا شمش فولادی برای ساخت میلگرد، سیم و مفتول‌های فولادی استفاده می‌شود. روش تولید این فرآورده میانی فولادی را در این ویدیو ببینید:
ویدیوکست 5 اردیبهشت ماه 1400